::: Aktuality roku 2011:::


6.4.2011 Happy, Hurricane, Harry, Dagobert a zbytek naší smečky na fotkách od Renaty Hofmann.


                            (foto Beauceronů zde)                                                         (foto Kelpií zde)

29.3.2011 Happy, Hurricane a Harry na svoje pánečky ještě čekají.

Harlekýnka Happy je přátelské fena, která neměla doposud štěstí, byla dnes po týdnu vrácena, z důvodu strachové reakce na muže, jak uvedl majitel. Manžela však okamžitě po příchodu domů olízala a své brášky seprala s hlasitým vrčením. Doporučena raději již pro majitele se zkušenostmi s výchovou BC.
Harry je kontaktní sebevědomý pejsek, vhodný na výcvik, zájem o aport.
Hurricane je milý, přátelský a sebevědomý pes překrásně rozložené barvy harlekýn, zájem o aport.

HAPPY HURRICANE HARRY

26.2.2011 Dnes odcestovala naše "bohyně" Hekaté (foto zde)

20.2.2011 Heart Klárka, Hermiona, Hess a Hart jsou už ve svých nových domovech. My jim všem přejeme krásný a spokojený život. Majitelům děkujeme za zprávy o vzájemném soužití a samozřejmě za fotečky. (foto zde)

     

7.2.2011 První opravdová procházka na sluníčku (foto zde)

6.2.2011 Vše podstatné o štěňátkách vrhu "H" se dozvíte (zde)

5.2.2011 Štěňátka beauceronů se přestěhovala do nového pokojíčku a moc jim to vyhovuje. (foto zde)


30.1.2011 Bosíci rostou jak z vody. Přidány nové fotky vrhu "H"

25.1.2011 Vrh "H" při odpoledním dlabanci. (foto zde)

19.1.2011 Přidány fotky vrhu "H"


18.1.2011 Nové informace o Frankovi. Ruda Desenský hodnotí psa jako dostatečně sebevědomého, ale i přátelského psa. Doporučuje ho jako vhodného do rodiny, která má zkušenosti s velkými psy.
V případě zájmu je psa možné vidět přímo u Rudy v rámci free soboty, která je 29.1. ve Vlčárech. Podrobnější info o akci na : http://www.psycholog-psu.com/freesoboty.html
Rudovi se dá zavolat o informace a to vždy ve všední dny mezi 9-10h.

17.1.2011 Přidány fotky posledního pejska z vrhu "D" (zde)

16.1.2011 Díky Občanskému sdružení Místo byl dnes zachráněn život našemu, nyní již 3letému, štěněti jménem FRANK.
Velký dík patří též kamarádovi Rudovi Desenskému za to, že si Franka vzal prozatím do své péče.
Občanské sdružení MÍSTO píše k věci: "Hrozilo mu utracení pro jeho krvežíznivou povahu. Proto jsme poprosili o pomoc. Skutečnost nebyla zdaleka taková, pejsek je nudící se puberťák, až se dostane k majiteli, který se mu bude věnovat, bude z něho skvělý psí partner."

10.1.2011 Právě před třemi týdny se začala rodit první miminka vrhu "H". Dnes už nejen koukají, ale pomalu zkouší různé funkce svých nožiček, a tak jich je občas i plný obývák... (foto zde)

6.1.2011 Přidáno několik nových fotek vrhu "H" na rajče.net

4.1.2011 Konečně založena stránka miminečkům z vrhu "H" a doplněny fotky štěňátek "H" vrhu, tentokráte již všechna kompletně koukají. Oči vypadají syté. Harlekýnci jsou nafoceny v detailu, aby byl vidět rozsah bílých sktvrn.
Dnes byla přidělována štěňátkům jména. Některá jména zvolili zájemci, pár slavných jmen jsem přidělila já a díky Danýskovi mají některá miminka opravdu originální jména, jako Harry, Hermiona, Hunter a Hagrid - toto jméno už není v seznamu, bylo dodatečně přiděleno pejskovi co tu byl a odešel.

3.1.2011 Smutná událost mě čekala po příchodu z noční služby. Bugi ležela mimo štěňat, což už bylo neobvyklé. Jedna černá fenečka ležela na dlažbě vedle porodní bedny celá studená. Prohřála jsem ji fénem a doufám, že moc neprostydla. Bohužel v bedně byl jeden strakatý pejsek mrtvý. Ležel namáčknutý v rohu a vypadal, že spí. Předpokládám, že se dostal za hřbet feny a ta ho nevědomky přilehla. Pro můj klid byl pejsek odeslán na pitvu, kde zjistí příčinu smrti.

1.1.2011 Přidány fotky štěňátek vrhu "H"